Mums rūpi Jūsų nuomonė

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Elena

Noriu padėkoti Baltijos-Amerikos klinikos personalui už puikų darbą. Buvau paskiepyta jau 2 kartus nuo Covid-19. Visas atliekamas darbas taip sustyguotas, kad neliko abejonių dėl teikiamų paslaugų geriausios kokybės – pradedant nuo skambučių, informacijos iki paslaugų atlikimo. Tai geriausiai Vilniuje dirbanti medicinos klinika.
Ačiū Jums ir sėkmės puikiam Jūsų kolektyvui.

Rūta

Dėl stipriai pablogėjusios veido odos būklės šioje klinikoje teko apsilankyti sekmadienį. Vizitas kainavo nemažai, tačiau buvo atlikti kraujo tyrimai, nustatyta tiksli diagnozė ir paskirtas gydymas. Mane konsultavusi gydytoja Dagmara Kazlauskienė pasirodė puiki, be galo atsakinga medikė, išklausanti ir išsamiai pakonsultuojanti. Po kelių dienų jos nustatytą diagnozę patvirtino ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų dermatovenerologė dr. G.S.Lapinskaitė. Nors Baltijos-Amerikos klinikoje nebesilankiau, gydytoja D.Kazlauskienė ir toliau domėjosi mano sveikatos būkle, išrašė elektroninį receptą. Linkiu mielai daktarei sėkmės!

Ramunė P.

Sakoma, didžiausias žmogaus turtas – sveikata. Esu dėkinga Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos kraujagyslių chirurgui Arūnui Grinkevičiui, slaugytojai Brigitai, padėjusiems išsaugoti mano sveikatą. Dėkoju už profesionalumą, nuoširdų rūpinimąsi, geranoriškumą ir supratimą. Linkiu, kad kasdieniame darbe Jus visuomet lydėtų sėkmė, niekuomet nepristigtų kantrybės, atjautos, o Jūsų profesionalumas, pastangos saugoti pacientų sveikatą būtų tinkamai vertinami ir įvertinami.

Vilhelmina Zenevič, Vilnius

Iš visos širdies nuoširdžiai noriu padėkoti šeimos gydytojai Ritai Seniūnaitei ir gastroenterologei Aridai Buivydienei, ne tik kaip profesionalioms medikėms, ieškančioms optimaliausių gydymo sprendimų būdų, bet ir kaip Medikėms iš didžiosios raidės, kurios savo profesionalumą, švelnumą, nuoširdumą, begalinį dėmesį  skiria eiliniam ligoniui. Aš nesugebu rasti išskirtinių  padėkos žodžių, kuriuos norėtų padiktuoti mano širdis Jums, tad tariu nuoširdų AČIŪ ir visa tai, kas gali tilpti šiame prasmingame žodelyje. Sėkmės Jums ir ačiū, kad Jūs esate. Būkite laimingos, nes Jūs to nusipelnėte.

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.