fbpx

Mums rūpi Jūsų nuomonė

Elena

Noriu padėkoti Baltijos-Amerikos klinikos personalui už puikų darbą. Buvau paskiepyta jau 2 kartus nuo Covid-19. Visas atliekamas darbas taip sustyguotas, kad neliko abejonių dėl teikiamų paslaugų geriausios kokybės – pradedant nuo skambučių, informacijos iki paslaugų atlikimo. Tai geriausiai Vilniuje dirbanti medicinos klinika.
Ačiū Jums ir sėkmės puikiam Jūsų kolektyvui.

Rūta

Dėl stipriai pablogėjusios veido odos būklės šioje klinikoje teko apsilankyti sekmadienį. Vizitas kainavo nemažai, tačiau buvo atlikti kraujo tyrimai, nustatyta tiksli diagnozė ir paskirtas gydymas. Mane konsultavusi gydytoja Dagmara Kazlauskienė pasirodė puiki, be galo atsakinga medikė, išklausanti ir išsamiai pakonsultuojanti. Po kelių dienų jos nustatytą diagnozę patvirtino ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų dermatovenerologė dr. G.S.Lapinskaitė. Nors Baltijos-Amerikos klinikoje nebesilankiau, gydytoja D.Kazlauskienė ir toliau domėjosi mano sveikatos būkle, išrašė elektroninį receptą. Linkiu mielai daktarei sėkmės!

Ramunė P.

Sakoma, didžiausias žmogaus turtas – sveikata. Esu dėkinga Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos kraujagyslių chirurgui Arūnui Grinkevičiui, slaugytojai Brigitai, padėjusiems išsaugoti mano sveikatą. Dėkoju už profesionalumą, nuoširdų rūpinimąsi, geranoriškumą ir supratimą. Linkiu, kad kasdieniame darbe Jus visuomet lydėtų sėkmė, niekuomet nepristigtų kantrybės, atjautos, o Jūsų profesionalumas, pastangos saugoti pacientų sveikatą būtų tinkamai vertinami ir įvertinami.

Simona

Pačios didžiausios rekomendacijos kraujagyslių chirurgui A. Grinkevičiui!!! Malonus, konkretus, nuoširdus, gydytojas iš prigimties! Ilgą laiką ieškojau gydytojo spręsti savo venų problemai ir ačiū likimui, kad nukreipė būtent pas šį gydytoją! Taip pat labai noriu padėkoti ir Baltijos-Amerikos klinikos darbuotojoms, kurios rūpinosi manimi po operacijos! Išskridau į Angliją su grįžusiu tikėjimu medicina. Žinia, mus čia (Anglijoje) gydo paracetamoliu nuo visko. Labai ačiū!!!