Šeimos centras

Mūsų tikslas – ligų prevencija ir sveika šeima

Šeima – didžiausia vertybė, todėl Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje užtikriname kompleksinį visų šeimos narių gydymą, diagnostiką ir profilaktinę sveikatos priežiūrą.  Rūpinamės visais – nuo pačių mažiausių iki solidaus amžiaus pacientų.

Mūsų Šeimos medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai dirba kiekvieną dieną ir savaitgaliais, todėl sergančius priims tą pačią dieną, o besigydančius planine tvarka konsultuos sutartu laiku.

Šeimos gydytojai  yra pirminė ir labai svarbi grandis jūsų gydymo procese. Jie  atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus, skiepija, nustato preliminarias diagnozes, siunčia kitų specialistų konsultacijoms, pataria sveikesnės gyvensenos klausimais, įvertina paveldimumo įtaką galimoms ligoms ir daro viską, kad išvengtumėte ligų ir negalavimų.

Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu gydytojas pediatras įvertina vaiko kraujotakos, kvėpavimo, nervų, virškinimo, urogenitalinės, endokrininės, skeleto-raumenų sistemų, dantų, regos, klausos, kraujo, odos būklę. Prireikus, mažasis pacientas siunčiamas konsultuotis pas gydytojus specialistus, kurie pataria, kaip elgtis, kad sveikatos būklė nepablogėtų, o tik stiprėtų.

Klinikos šeimos gydytojai ir pediatrai su kiekvienu pacientu bei jo šeima puoselėja tvirtus ir ilgalaikius santykius. Pasitikėjimas, abipusė pagarba ir atvirumas padeda įveikti net sunkiausias sveikatos problemas.

Suprantame, jog susirgęs žmogus yra labiau pažeidžiamas, todėl gydome ne tik įvairias ligas, bet ir nuoširdžiai išklausome, atsakome į rūpimus klausimus, patariame, kaip tinkamai gydytis ar išvengti susirgimo, jei reikia, nukreipiame specialistų konsultacijoms.

Daugiau informacijos tel. 8 5 234 2020