fbpx

Pilvo chirurgijos ir proktologijos centras

Pilvo chirurgijos ir proktologijos centras – tai centras, kuriame diagnozuojamos ir gydomos minkštųjų audinių, pilvo organų, pilvo sienos ir proktologijos ligos bei atliekamos operacijos.

  • pacientus konsultuoja ir gydo bendrosios ir pilvo chirurgijos gydytojai (abdominaliniai chirurgai);
  • tiriamos ir gydomos bendrosios chirurginės ligos (odos, jungiamojo audinio, kitų minkštųjų audinių navikai, cistos, hemangiomos ir kt., pilvo sienos išvaržos, tulžies pūslės akmenligė, lipomos);
  • atliekami instrumentiniai tyrimai: echoskopiniai (ultragarso) tyrimai, endoskopiniai tyrimai (ezofagogastroduodenoskopija), kompiuterinė tomografija, magnetinis rezonansas;
  • atliekamos minimaliai invazinės chirurginės opearcijos: laparoskopinė cholecistektomija (tulžies pūslės pašalinimo operacija), laparoskopinis pilvo ir kirkšnies išvaržų šalinimas (pilvo išvaržos operacija), lipomų operacijos, skydliaukės operacijos, tiesiosios žarnos cirkuliari mukozektomija, hemorojaus šalinimas ir kt.;
  • taikomas minimaliai invazinis chirurginis nutukimo (bariatrinis) gydymas: skrandžio apylankos operacija, skrandžio išilginio vamzdelio („rankovės“) suformavimo operacija, skrandžio plikacijos operacija, skrandžio žiedo operacija ir kt.

Hemorojaus gydymas lazeriu – puikūs rezultatai be skausmo ir pooperacinio diskomforto

Šiuolaikiška, efektyvu, delikatu, neskausminga. Būtent taip šiandien atrodo vizitas pas gydytoją proktologą.

Šiandieninės medicinos laikais lazerinės chirurgijos metodas leidžia hemorojaus problemą išspręsti greitai, be kraujo ir be skausmo. Jis labiau galėtų būti lyginamas su manipuliacija, o ne operacija. Tai tikrai naujausias metodas medicinos praktikoje.

Hemoroidinių mazgų šalinimui klinikoje naudojamas naujausios kartos lazeris “Biolitec ELVeS”. Esame pirmieji ir vieninteliai naudojantys šį lazerį hemorojaus gydymui.

Lazerio šviesolaidis iki minimumo sumažina pooperacinį diskomfortą. Pacientas namo išleidžiamas tą pačią dieną ir gali greitai grįžti prie savo įprastinės veiklos. Lazerinį gydymą galima atlikti maitinančioms arba nėščioms moterims, jeigu kito gydymo būdo nėra įmanoma taikyti ir tam neprieštarauja gydytojas ginekologas.

Turėdami pačią naujausią įrangą lazerinėms operacijoms atlikti galime drąsiai teigti – nedelskite ir patikėkite savo problemą mūsų specialistams.

 

Gydytojai