fbpx

Vaisingumo centras

Pirmoji Lietuvoje Vaisingumo klinika su A lygio laboratorija, kurioje pastoja daugiau nei 50% moterų!

Nevaisingumo ištyrimas – sudėtingas procesas, tačiau gyvename įrodymais pagrįstos medicinos laikais, turime ir naudojame visus pasaulyje žinomus šios problemos diagnozavimo ir gydymo metodus.

Lietuva šioje srityje neatsilieka nuo Vakarų valstybių ir turi tokias pačias galimybes nustatyti nevaisingumo priežastį kaip, tarkime, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje ar bet kokioje kitoje šalyje.

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo dirbti šioje srityje ir pasiūlė diagnostikos bei gydymo galimybę poroms, susidūrusioms su nevaisingumo problema.  Šiandien esame sukaupę nemažai patirties, pasiekėme išties gerų rezultatų. Nevaisingumo laboratorijos veiklos rezultatai džiugina ir  pacientus, ir medikus – pastoja daugiau nei 50  procentų moterų.

Pirmoji Lietuvoje A lygio laboratorija bei patyrę embriologai atlieka naujausią nevaisingumo gydymo procedūrą – PICSI (spermatozoido injekciją į kiaušialąstės citoplazmą). Procedūros metu naudojami tik atrinkti, subrendę ir galintys atlikti savo fiziologinę funkciją spermatozoidai.

PICSI principas.

  • Hialuronas yra pagrindinis kiaušialąstę dengiančio dangalo cumulus oophorus(lot.) komponentas. Tik subrendusio spermatozoido galvutė turi specialius receptorius, kurie jungiasi prie hialurono. Nesubrendęs spermatozoidas, priešingai – nesugeba prisijungti prie hialurono.
  • Tik subrendę spermatozoidai pasižymi dideliu jose esančios genetinės medžiagos (DNR) skverbimusi ir susiliejimu su kiaušialąste, sugebėjimu apvaisinti ją ir formuoti zigotas.
  • Po PICSI ženkliai padidinamas pastojimų dažnis.

Daugiau informacijos: vaisingumas@bak.lt

Gydytojai