Diagnostikos centras

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Specialistų išvadas patvirtina naujausios diagnostikos technologijos ir kompiuterizuota laboratorija

Šeima – didžiausia vertybė, todėl rūpinamės visais Jūsų šeimos nariais – nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus pacientų.

Reguliarus sveikatos patikrinimas bei tyrimai dažniausiai nustato ligą jai dar neprogresavus. Jei rūpinatės savo bei savo šeimos narių sveikata, turite  daugiau galimybių laiku pradėti gydymą bei tikėtis gerų rezultatų.

Jūsų amžius, sveikatos būklė, šeimos ligų istorija, gyvenimo būdas, ką ir kaip valgote, sportuojate ar turite žalingų įpročių yra faktoriai, nuo kurių priklauso, kokį sveikatos patikrinimą atlikti ir kokius svarbiausius tyrimus skirti.

Mūsų klinikos pasididžiavimas – šeimos medicina. Šeimos gydytojai laukia jūsų ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Sergančius pacientus šeimos gydytojas priima kaip tik įmanoma greičiau, esant rimtam susirgimui siūlome gydymą stacionare, vienoje iš mūsų jaukiai įrengtų palatų.

Profilaktiškai besirūpinantiems sveikata rengiame individualius gydymo planus: deriname jums patogų laiką, nukreipiame pas specialistus ir atliekame visus reikalingus diagnostinius tyrimus.

Rūpindamiesi jūsų sveikata, siekdami išvengti ligų, mes būtinai pasiūlysime tinkamus skiepus. Jie – viena ekonomiškai efektyviausių profilaktikos priemonių, gerokai pigesnė ir jums, ir visuomenei.

Keliautojams siūlome imunoprofilaktiką. Tai – galimybė jūsų kelionėse išvengti gyvybei pavojingų užkrečiamųjų ligų. Vos tik žalingi mikroorganizmai patenka į organizmą, imuninė sistema juos atpažįsta ir ima gaminti  antikūnus. Skiepai suteikia galimybę sustiprinti imuninius atsakus žalingiems mikroorganizmams dar jiems nepatekus į žmogaus vidų. Šitaip apsisaugoma nuo pavojingų infekcijų arba jos pasireiškia ne taip intensyviai.

Klinikoje dirba įvairaus profilio specialistai, todėl užtikriname platų diagnostikos paslaugų spektrą. Skubantiems pacientams siūlome vienos dienos sveikatos programą.

Turime išties plačias diagnostikos galimybes, taigi nedelskite, jeigu jūs arba jūsų šeimos nariai kenčia nuo nemigos, knarkimo, nugaros ar kitų skausmų, jei norite žinoti daugiau apie savo kūno fizinio krūvio toleranciją, nervų sistemos būklę, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo sistemų funkcines galimybes, medžiagų apykaitos apimtis, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus.

Kompanijoms, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata, siūlome specialiai įmonėms sukurtas profilaktinio sveikatos tikrinimo programas.

 

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.