fbpx

Reabilitacijos centras

Individualus gydymo planas – pagal geriausių fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistų rekomendacijas 

Medicininė reabilitacija – sveikatos priežiūros paslauga, kurioje pirmenybė teikiama nemedikamentinėms reabilitacinėms priemonėms, padedančioms, kompleksiškai taikant, sugrąžinti ar kompensuoti sutrikusias organizmo funkcijas ir pasiekti didžiausio galimo fizinio, psichinio, socialinio asmens savarankiškumo.

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos medicininės reabilitacijos centro paslaugos skirtos gydyti pacientus ir atstatyti jėgas po chirurginių operacijų, traumų ar įvairių lėtinių ligų.

Kūdikiams ir vaikams koreguojamos laikysenos ir kaulų-raumenų sistemos ydos bei deformacijos. Centre priimami ir sveiki žmonės (ligų ir jų recidyvų profilaktikai), ir jau turintys nugaros, sąnarių, laikysenos ar eisenos problemų, taip pat sergantys lėtinėmis terapinėmis ligomis.

Gydytojo reabilitologo ir kineziterapeutų-masažuotojų komanda ligonių problemas sprendžia derindami Rytų medicinos gydymo būdus ir vakarietiškos medicininės reabilitacijos priemones. Nugaros skausmų priežastis ir tinkamiausias reabilitacinio gydymo priemones nustatyti padeda ne tik FMR gydytojo konsultacija, bet ir aparatas „Insight“, kuriuo atlikto tyrimo rezultatai padeda parinkti optimaliausias individualias reabilitacines priemones gydymo pradžioje ir objektyviai įvertinti jų suteiktą naudą praėjus 2-3 mėnesiams nuo gydymo pradžios.

Reabilitacijos centro aplinka, interjeras ir aromaterapija sukuria jaukią atpalaiduojančią atmosferą, kuri dažnai būna ne mažiau svarbi už gydytojo ar kineziterapeuto profesionalų sprendimą ir padrąsinantį žodį. Jo labai reikia ne tik kūdikiams ir vaikams, kuriuos masažuoja ir salėje ar baseine mankština patyrusios specialistų rankos, bet ir nėščiosioms, kurios mankštomis ir masažais ruošiasi sklandesniam gimdymui, ir suaugusiems žmonėms, patiriantiems ne tik greito gyvenimo tempo, bet ir ligos keliamą įtampą, į reabilitacijos centrą ateinantiems gydytis ir sveikatą palaikyti nemedikamentinėmis priemonėmis.

Reabilitacijos procedūros apima individualius ir grupinius kineziterapijos užsiėmimus salėje ir/arba baseine, fizioterapiją ultragarsu, kintamu magnetiniu lauku ar elektros srovėmis, gydomąjį masažą bei refleksoterapiją (akupunktūrą) ir manualinę terapiją.

Reabilitacijos centro specialistų komanda pasiruošusi priimti visus, kuriuos vargina:

 • nugaros, sąnarių, galvos ar pooperaciniai skausmai,
 • galvos svaigimas,
 • lėtinis nuovargis,
 • ūmios ir lėtinės neurologinės ligos,
 • judamojo-atramos aparato problemos,
 • padidintas kraujospūdis,
 • kraujotakos sutrikimai,
 • „šaltų galūnių“ sindromas,
 • menstruacinio ciklo problemos,
 • mastopatija,
 • nevaisingumas,
 • pėdų skausmai.

Kylančius klausimus ir neaiškumus padės išspręsti FMR gydytojo konsultacija, kuri ir nukreips jus tolesniam gydymui, parinkdama individualias priemones maksimaliam pagerėjimui išgauti.

Daugiau informacijos tel. 8 5 234 2020

Gydytojai