fbpx

Akušerijos ir ginekologijos centras

Vieninteliai privatūs gimdymo namai Lietuvoje! 

Akimirka, kai kūdikis palieka  šiltą, tamsią, saugią erdvę ir atsiduria garsų, šviesos, svetimų žmonių  pilname pasaulyje yra begaliniai svarbi ir kūdikiui, ir mamai.

Mūsų klinika yra vienintelė privati ligoninė Lietuvoje, gimdymo paslaugas teikianti jau nuo 2005 metų. Sukaupta ilgametė patirtis ir aukštos kvalifikacijos specialistai užtikrina, kad jūsų gimdymas būtų saugus. Siekiame būti lyderiais, todėl svarbiausias mūsų darbo principas – mamos ir vaiko sveikata, aukšto lygio medicinos pagalba, aiški, naudinga ir reikalinga informacija.Medikų komanda (akušeriai-ginekologai, akušerės, anesteziologai-reanimatologai, operacinės sesutės, neonatologai) laukia jūsų ir yra pasirengę padėti bet kuriuo paros metu. Atliekame Cezario pjūvio operaciją. Jei pageidausite, per gimdymą šalia gali būti vyras ar artimas giminaitis.

Klinikos operacinės ir intensyviosios terapijos palata yra įrengtos pagal aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienai mūsų klinikos gimdyvei yra skiriama akušerė. Ji nuolat bus šalia jūsų, padės apsiprasti su naujomis pareigomis, konsultuos, kaip prižiūrėti ir kaip maitinti naujagimį. Būsimiesiems tėveliams dar iki gimdymo patariame suplanuoti keletą vizitų pas akušerę, kuri suteiks naudingos informacijos ir padės pasiruošti kūdikio atėjimui.

Siūlome specialią reabilitacijos programą nėščiosioms ir mamoms su kūdikiais. Atsipalaiduosite šiltame Reabilitacijos centro baseine, o  kineziterapeutas praves individualias mankštas.

Mūsų klinikos Akušerijos ir ginekologijos centro specialistai siekia atkreipti visų moterų dėmesį į tai, kaip svarbu reguliariai lankytis pas ginekologą. Kiekvienai moteriai visuose gyvenimo tarpsniuose vizitas pas ginekologą turėtų tapti įpročiu. Tik laiku išsityrus galima greitai diagnozuoti ligą ir tinkamai parinkti gydymo metodus. Todėl labai svarbūs profilaktiniai pasitikrinimai pas ginekologą, taip išvengsite tokios ligos, kaip gimdos kaklelio vėžys. Moterims patariama nedelsiant kreiptis į ginekologą atsiradus šiems simptomams: sutrikusios ar skausmingos mėnesinės, pagausėjusios išskyros, nemalonus skausmas pilvo srityje, skausmingi lytiniai santykiai.

 Mūsų ginekologai: 

  • diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas
  • atlieka ginekologinę echoskopiją
  • skiria profilaktinius ištyrimus
  • parenka tinkamiausius kontracepcijos metodus
  • ištiria dėl LPL

Gydytojai