fbpx

Medicinos centrai

Akušerijos ir ginekologijos centras

Mūsų klinikoje įsikūrę vieninteliai privatūs gimdymo namai Lietuvoje! Čia jūsų laukia jauki aplinka, patyrusių profesionalų akušerių ir ginekologų komanda, saugumas ir rūpestinga globa.

Ausų, nosies, gerklės chirurgijos centras

Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Europoje stažavęsi mūsų gydytojai atlieka aukščiausio lygio ausų-nosies-gerklės operacijas ir suaugusiesiems, ir vaikams. Jų sėkmę užtikrina pažangūs gydymometodai, inovatyvi medicinos įranga, kokybiški JAV ir Europos gamintojų implantai.

Dermatologijos ir plastinės chirurgijos centras

Grožio ir geros savijautos derinys paverčia žmogų laimingu, todėl mūsų klinikos specialistai yra pasirengę užtikrinti ir viena, ir kita! Klinikoje siūlome įvairias dermatologijos paslaugas, estetines ir lazerines procedūras, plastines operacijas.

Diagnostikos centras

Reguliarus sveikatos patikrinimas bei tyrimai dažniausiai nustato ligą jai dar neprogresavus. Jei rūpinatės savo bei savo šeimos narių sveikata, turite daugiau galimybių laiku pradėti gydymą ir tikėtis gerų rezultatų.

Kraujagyslių chirurgijos centras

Patyrę mūsų klinikos kraujagyslių chirurgai konsultuoja pacientus, turinčius arterinės, veninės, limfinės sistemos patologiją, gydo kraujagyslių ligas, atlieka arterijų bei giliųjų ir paviršinių venų ultragarsinius tyrimus, pataria, kokių profilaktikos ar gydymo priemonių reikėtų imtis, operuoja lazeriu ir kitais būdais.

Ortopedijos centras

Į klinikos ortopedijos centrą surinkome bene geriausius savo srities profesionalus. Pėdos, peties, plaštakos, klubo ir kelio sąnarių specialistai atliks išsamią konsultaciją ir paskirs tinkamą gydymą. Pažangi operacinės įranga suteikia galimybę pasirinkti optimaliausią operacijos atlikimo metodą – nuo artroskopinių operacijų, iki chirurginio sąnarių protezavimo.

Pilvo chirurgijos ir proktologijos centras

Šiuolaikiška, efektyvu, delikatu, neskausminga. Būtent taip šiandien atrodo vizitas pas gydytoją proktologą ar pilvo chirurgą. Turėdami pačią naujausią įrangą lazerinėms operacijoms atlikti galime drąsiai teigti – nedelskite ir patikėkite savo problemą mūsų specialistams.

Reabilitacijos centras

Medicininės reabilitacijos centro paslaugos skirtos gydyti pacientus ir atstatyti jėgas po chirurginių operacijų, traumų ar įvairių lėtinių ligų.  Reabilitacijos centro specialistų komanda pasiruošusi priimti visus, kuriuos vargina nugaros, sąnarių, galvos ar pooperaciniai skausmai, galvos svaigimas, lėtinis nuovargis, ūmios ir lėtinės neurologinės ligos.

Skausmo gydymo centras

Skausmo gydymo centre atliekamos intervencinės procedūros, konsultuoja patyrę gydytojai neurologai, psichologai, ortopedai, neurochirurgai. Klinikoje teikiamos ir fizinės medicininės reabilitacijos paslaugos, kurios, esant poreikiui, kompleksiškai derinamos su skausmo gydymu.

Šeimos centras

Šeima – didžiausia vertybė, todėl užtikriname kompleksinį visų šeimos narių gydymą, diagnostiką ir profilaktinę sveikatos priežiūrą ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Vaisingumo centras

Nevaisingumo ištyrimas – sudėtingas procesas, tačiau gyvename įrodymais pagrįstos medicinos laikais, turime ir naudojame visus pasaulyje žinomus šios problemos diagnozavimo ir gydymo metodus.