fbpx

Mūsų misija

1993 metais įkurta Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika yra ne tik viena iš pirmųjų, bet ir viena iš pirmaujančių privačių klinikų Lietuvoje. Atokiau nuo miesto šurmulio pušų apsuptyje su meile įkurtoje klinikoje rasite aukščiausio lygio medicinos paslaugas ir ramią užuovėją sveikatinimui.

Mūsų veiklos filosofija pagrįsta ilgalaikiais bei šiltais santykiais, profesionalumu ir itin aukšta darbuotojų kvalifikacija. Pagrindinis klinikos uždavinys – gerinti ir saugoti žmonių sveikatą. Mes žinome, kad sveikatos būklę dažnai lemia ir profesionali medicinos priežiūra bei tinkama ligų prevencija, todėl esame pasirengę greitai bei efektyviai spręsti iškilusias sveikatos problemas.

Sėkmingai veikiančioje mūsų klinikoje siūlomas platus chirurgijos, terapijos bei reabilitacijos paslaugų spektras, ambulatorinė pacientų priežiūra, stacionarus gydymas.

Kvalifikuotas mūsų klinikos kolektyvas dirba pagal pažangiausias metodikas. Mūsų gydytojai – savo srities lyderiai, puikūs specialistai, nuolat tobulėjantys ir gebantys pritaikyti pažangiausias medicinos technologijas.

Turime profesionalių šeimos gydytojų komandą ir efektyviai koordinuotą personalą, esame pajėgūs jums ir jūsų šeimai suteikti pilnavertę priežiūrą ligos metu bei padėti bendrosios sveikatos stiprinimo klausimais. Siekiame atitikti kiekvieno paciento poreikius.

Būkite sveiki ir laimingi!