Psichologo pagalba padės įveikti priklausomybę

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Priklausomybė nuo alkoholio yra liga, turinti daug veidų. Labai svarbu suprasti, kad ši liga nesirenka žmogaus pagal išsilavinimą, socialinį statusą, profesiją, finansinę padėtį ar kitus kriterijus, o pagalbos ieškojimas – ne silpnumo, bet stiprybės požymis.

Apie rizikingą, žalingą alkoholio vartojimą ar priklausomybę nuo alkoholio įspėja nemažai signalų. Vienas jų – stiprus noras išgerti, kuomet žmogus tendencingai ieško progų ir priežasčių tą padaryti. Kitas signalas, kai po suvartoto didelio kiekio alkoholio, kitą dieną, esant blogai savijautai, vėl kyla stiprus noras išgerti, taip siekiant atsigauti. Po išgėrimų kylanti kaltė, gėda, sąžinės graužatis taip pat yra ženklai, galintys rodyti priklausomybę. Noras savo alkoholio vartojimą nuslėpti, susiaurėję kiti interesai, apleidžiami svarbūs reikalai – tai papildomi ženklai, galintys parodyti esant problemų dėl alkoholio vartojimo.

Asmenims, turintiems alkoholio vartojimo problemų, mūsų klinikoje siūlome du patrauklius paslaugų paketus, į kuriuos įeina ne tik psichologo konsultacijos, bet ir kitų paslaugų spektras, teigiamai veikiantis žmogaus psichologinę būseną. Šių paslaugų paketas yra skirtas psichologinio atsparumo ugdymui ir emocinės būsenos atstatymui. Psichologo konsultacijos yra orientuotos į geresnį savęs, savo jausmų, poreikių pažinimą, savojo aš sustiprinimą. Psichologo konsultacijų tikslas – padėti priklausomybių nuo alkoholio turintiems asmenims atpažinti išgyvenamus vidinius sunkumus, spręsti asmeniniuose santykiuose kylančias problemas.

Psichologo konsultacijos orientuotos į šiuos aspektus:

  • Geresnį savęs, savo jausmų ir poreikių suvokimą, jų raišką – savojo aš stiprinimą; pasitikėjimo savimi ir tikėjimo gyvenimu atkūrimą.
  • Pernelyg didelio reiklumo sau, perfekcionizmo, kontrolės poreikio atsisakymą; mokymąsi save palaikančio, atjaučiančio požiūrio; gebėjimą pasitenkinti kad ir netobulais rezultatais.
  • Artimuose santykiuose kylančių problemų sprendimą – savo poreikių raišką, ribų brėžimą; emocinį atsiskyrimą, atsiliejimą nuo partnerio t.y., išėjimą iš kontroliuojančio persekiotojo/os ar bejėgės aukos vaidmenų.
  • Atpažinimą tų paslėptų, sąmoningai nepažinių savo charakterio savybių, kurios tiesiogiai susijusios su priklausomybe nuo alkoholio – pasąmoniniais bejėgiškumo, pykčio, savigraužos, kaltės jausmais, jų priėmimą ir keitimą;
  • Vietoj destruktyvaus, save ir savo gyvenimą naikinančio alkoholio vartojimo įgalinimą pasirinkti kitokį, konstruktyvų elgesį, prasmingo gyvenimo kūrimo kryptį.

Ši programa unikali tuo, kad siūlomos paslaugos nukreiptos ne tik į psichologinės būsenos gerinimą, bet ir geros fizinės būklės susigrąžinimą. Maloni aplinka gamtos apsuptyje, profesionalus ir rūpestingas personalas padės priklausomybių turintiems asmenims sukurti komfortišką, juos suprantančią ir pagelbėti siekiančią atmosferą.

Vienos paros programa už 250 Eur.

  • Psichologo konsultacija ir lazerio terapija fiziologiniams priklausomybės padariniams lengvinti.
  • SPA paslaugos (kineziterapeuto paslaugos, baseinas) 45 min.
  • Standartinė dvivietė palata. Lovadienis vienam pacientui (1 nakvynė su maitinimu).

Dviejų dienų programa už 250 Eur.

  • Psichologo konsultacija ir lazerio terapija fiziologiniams priklausomybės padariniams lengvinti (2 kartai).
  • SPA paslaugos (kineziterapeuto paslaugos, baseinas) 45 min. (2 kartai).

Esant poreikiui galime pasiūlyti papildomų specialistų paslaugų ir procedūrų.

Pasiūlymai galioja iki 2021 m. gruodžio 20 d. 

Daugiau informacijos tel. + 370 5 234 2020.

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.