fbpx

Konsultacijos dėl venų varikozės – ir Šiauliuose

Kojų venų varikozė – tai sutrikusi kojų venų kraujotaka. Ši liga būdinga visiems – tiek moterims, tiek vyrams. Tačiau dažniausiai pirmosios, susirūpinusios kojų grožiu, pakitimus pastebi moterys.

„Nepataikaukite šiai ligai ir gyvenimo neribokite, o ją kontroliuokite“, – kalbėdamas apie daugybę žmonių kamuojančią kojų venų varikozę patarė kraujagyslių chirurgas, flebologas Arūnas Grinkevičius.

Dabar, pavasarį, gydytis venų ligas yra geriausias laikas. Dėl koronaviruso infekcijos liga gali paūmėti, o gydymas inovatyviausiu lazeriu – saugus ir efektyvus.

Kojų skausmas ar tinimas atsiranda ne iš karto, pirmiausia pablogėja estetinis vaizdas – išryškėja kapiliarai kojų odoje, išsiplečia venos. Todėl Baltijos ir Amerikos klinikos gydytojas kraujagyslių chirurgas A.Grinkevičius nieko nelaukdamas į jį besikreipiantiems žmonėms tiria kojų kraujotaką pasitelkęs kojų echoskopiją arba dar vadinamąjį „Duplex“ tyrimą, ieškodamas reikšmingo sutrikimo, kuris akimis nematomas. Būtent šis skenavimas gydytojams parodo ne tik anatomiją, venų struktūrą, bet ir kraujo tekėjimo kryptį, o tai svarbu nustatant diagnozę. Esant pažengusiai venų varikozės stadijai pasikeičia kojų kraujotakos kryptis.

„Laiku susirūpinus, esant pradinei stadijai, ši liga gali būti lengvai gydoma. Kai pacientas ateina apleidęs savo problemą, kai jo kojos akivaizdžiai išvingiuotos venomis, matyti gumbeliai, dažnai jau turime kalbėti apie chirurginį gydymą. Tada jau yra ne grožio, o sveikatos problema, ir situacija tik blogės“, – aiškino gydytojas.

Jei dažnai jaučiate kojų nuovargį, niežulį, jos tinsta, matyti venų tinklas, būtina kreiptis konsultacijai. A.Grinkevičius konsultuoja ir gydo Vilniuje, Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikoje. Užsiregistruoti galite ir internetu.

Kartą per mėnesį konsultacijos vyksta ir Šiauliuose.

Artimiausios konsultacijų Šiauliuose datos:

  • Liepos 13 d., 2024

Dėmesio – konsultacijų kiekis ribotas! Visa informacija teikiama telefonu + 370 5 234 2020 arba el. paštu: info@bak.lt.