Pasirūpinkite savo širdies reikalais!

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Išskirtinis pasiūlymas: VO2max tyrimas+kardiologo konsultacija+kraujo tyrimas – tik 220 Eur!

Pandemijos akivaizdoje kaip niekad svarbu pasitikrinti dėl širdies ir kraujagyslių ligų! COVID-19 infekcija kelia vis didesnį pavojų gretutinių ligų turintiems asmenims, todėl labai svarbu laiku diagnozuoti kraujotakos sistemos ligas.

Mūsų klinikoje aukštos technologijos VO2max diagnostine sistema ištirsime ir įvertinsime jūsų organizmo pagrindines – širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų funkcijas. Šios dvi sistemos atsakingos už deguonies pasisavinimą, jo pristatymą dirbantiems raumenims bei organams ir anglies dvideginio pašalinimą iš organizmo. Darnus šių sistemų darbas ir gera būklė užtikrina gerą jūsų savijautą, nuotaiką ir darbingumą.

Kardiopulmoninis krūvio testas, dar populiariai vadinamas VO2max tyrimu, Lietuvoje atliekamas jau daugiau nei 15 metų, tačiau dažniausiai jis būdavo daromas profesionaliems sportininkams arba pacientams prieš ir po tam tikrų kardiologinių operacijų. Tobulėjant diagnostinei  įrangai atsirado galimybė suteikti labai daug naudingos informacijos visiems, besirūpinantiems savo sveikata. Dabar šį vertingą tyrimą kiekvienas pageidaujantis gali paprastai, saugiai ir patogiai atlikti mūsų klinikoje.

Atsižvelgdami į jūsų širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų funkcinį pajėgumą, mūsų klinikos kardiologai ar sporto medicinos gydytojai patars, koks turėtų būti treniruočių krūvis, intensyvumas ir dažnis, jeigu intensyviai sportuojate, ir kokios kitos sveikatinimo procedūros yra tinkamiausios turintiems širdies problemų.

Tyrimas atliekamas keliais etapais, kurių kiekvieno trukmė nuo kelių iki keliolikos minučių. Minant dviratį ar bėgant takeliu ir pamažu didinant fizinę apkrovą, realiu laiku stebima daugiau nei 10 organizmo rodiklių, o specialistai vertina širdies, kraujagyslių sistemos darbą, plaučių ventiliacijos pokyčius.

VO2max tyrimas naudingas ne tik sportuojantiems ar ketinantiems tai daryti, bet ir ieškantiems įvairių negalavimų priežasčių ar tiesiog širdies, kraujagyslių ir plaučių ligų profilaktikai.

Tyrimo metu specialistai gali atsakyti į klausimą, koks yra žmogaus funkcinis pajėgumas, kas riboja fizinio krūvio toleranciją ir kas lemia dusimą lipant laiptais – antsvoris, treniruočių stoka, širdies ar plaučių ligos?

Tyrimą atlikus ne kartą, galima palyginti pradinio ir pakartotinio tyrimo duomenis, vertinti treniruočių efektyvumą, darbingumo lygį, ligos prognozę. Profilaktikos tikslais tyrimą rekomenduojama atlikti kartą per vienus ar dvejus metus, o sportuojantiems ar vartojantiems vaistus – kas pusę metų, priklausomai nuo treniruočių plano, keliamų tikslų ar vaistų keitimo ciklo.

VO2max tyrimas gali netgi įspėti apie gresiantį infarktą. Visi yra girdėję istorijų, kai žmogus jautėsi puikiai, pabėgėjo iki autobuso ar gerokai pasikaitino pirtyje ir griuvo dėl ištikusio infarkto. Šis tyrimas parodo ir padidėjusią infarkto riziką. Mūsų klinikos specialistai gali patarti, kur kreiptis dėl išsamaus širdies kraujagyslių sistemos ištyrimo ir išvengti nelaimės.

Kartu siūlome atlikti kraujo tyrimus, padėsiančius įvertinti širdies kraujagyslių ligų riziką.

Lipidograma parodo bendrojo, gerojo, blogojo cholesterolio ir trigliceridų kiekį.

Gliukozės kiekio tyrimas parodo cukrinio diabeto riziką.

NT-pro BNP tyrimas leidžia greitai diagnozuoti ūmų ir lėtinį širdies nepakankamumą.

Didelio jautrumo C reaktyvusis baltymas leidžia nustatyti kraujagyslėse vykstantį mikrouždegimą, kuris yra svarbus veiksnys aterosklerozės vystymosi procese bei įvertinant miokardo infarkto ar insulto riziką.

Pasiūlymas galioja iki gruodžio 30 d.

Daugiau informacijos tel. + 370 5 234 2020.

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.