Simonavičius Justas

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Gydytojo profesinio domėjimosi sritys: ūminis ir lėtinis širdies nepakankamumas, intensyvioji ir skubioji kardiologija, širdies ir kraujagyslių ligų prevencija. Gydytojas konsultuoja visomis širdies ir kraujagyslių ligomis sergančius pacientus, taip pat asmenis, patiriančius širdies plakimus ir perplakimus, skausmą ar diskomfortą krūtinėje, dusulį; sergančius įvairiais širdies ritmo sutrikimais, patyrusius miokardo infarktą; sergančius širdies nepakankamumu, turinčius padidėjusio kraujospūdžio ligą ar esant širdies vožtuvų patologijai bei padidėjusiam cholesteroliui kraujyje; pageidaujančius išsamaus širdies ir kraujagyslių sistemos ištyrimo ir rizikos įvertinimo. Esant indikacijoms konsultacijos metu atliekamas širdies ir kaklo kraujagyslių ultragarsinis tyrimas, fizinio krūvio testas, pagal indikacijas skiriami Holter monitoravimo ir laboratoriniai tyrimai. Pacientui suteikiama išsami konsultacija, pateikiamos rekomendacijos dėl tolimesnio ištyrimo, gydymo ir stebėjimo taktikos.

Išsilavinimas

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos magistro laipsnis.

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, gydytojo kardiologo profesinė kvalifikacija.

Kvalifikacijos tobulinimas

Stažavosi Semelveiso universitete (Vengrija) ir Mastrichto Universiteto Medicinos Centre (Olandija).

Šiuo metu gydytojas yra kandidatas medicinos mokslų daktaro laipsniui įgyti Mastrichto universitete.

Medicininio darbo patirtis

2021 – Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, kardiologas.

Narystė

Gydytojas yra aktyvus Europos kardiologų draugijos ir Lietuvos kardiologų draugijos narys, skaitantis mokslinius ir praktinius pranešimus įvairiuose profesiniuose renginiuose Lietuvoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Austrijoje ir kitose šalyse.

Gydytojas yra Europos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo asociacijos specialios darbo grupės parengtų praktinių rekomendacijų dėl kraujo biožymenų ir vaizdinių tyrimų tarpusavio integracijos klinikinėje praktikoje bendraautoris.

Tarptautiniuose kardiologijos mokslo leidiniuose gydytojas yra paskelbęs keletą mokslo publikacijų apie širdies nepakankamumo gydymo diuretikais ypatumus ir skysčių susikaupimo žmogaus organizme svarbą.

Kalbos

Lietuvių, rusų, anglų.

 

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.