Kutkienė Sandra

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Kardiologė

Išsilavinimas

2007  baigta Vilniaus universiteto Medicinos studijų programa ir suteiktas medicinos magistro laipsnis bei gydytojo kvalifikacija.

2013   baigtos Vilniaus universiteto medicinos studijų krypties 4 metų kardiologijos studijos ir suteikta gydytojo kardiologo kvalifikacija.

2018   baigtos doktorantūros studijos Vilniaus universiteto medicinos fakulteto, širdies ir kraujagyslių ligų klinikoje.  Disertacijos tema: „Dislipidemijų įvertinimo ir modifikavimo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų etiopatogenezei bei prevencijai ir sąsajos su kitais aterosklerozę skatinančiais rizikos veiksniais.

Medicininio darbo patirtis

2008 – 2013  Kardiologinės reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius, VULSK, gydytoja asistentė.

2012 – 2013  Priėmimo skubios pagalbos skyrius, VULSK, medicinos gydytoja.

2013 – 2018 Kardiologijos ir angiologijos centras, kardiologijos skubios pagalbos poskyris, VULSK, gydytoja kardiologė.

2013 iki dabar Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų kardiologijos ir angiologijos centras: gydytoja kardiologė.

2013 – 2015 UAB „Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika” : gydytoja kardiologė.

2017 – 2023  Karoliniškių poliklinika: gydytojas kardiologė.

2020 – 2021 Šnipiškų medicinos centras: gydytoja kardiologė.

2022 iki dabar Širvintų sveikatos centras Gruodė: gydytoja kardiologė.

Kvalifikacijos tobulinimas

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Gydytoja dalyvauja Europos aterosklerozės kongresuose, taip pat Europos kardiologų draugijos kongresuose, kur pristato stendinius pranešimus.
Gydytoja yra daugelio mokslinių straipsnių autorė ar bendraautorė, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėja.

2014 – 2018  studentų, rezidentų mokslinių darbų vadovė.

2022 iki dabar  VU medicinos fakultetas, mokslo darbuotojas.

Narystė

Lietuvos širdies asociacija;
Lietuvos kardiologų draugija;
Europos aterosklerozės draugija;
Lietuvos hipertenzijos draugija.

Kalbos

Lietuvių, anglų.

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.