COVID-19 tyrimai – pasinaudokite galimybe išsitirti!

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika, vykdydama COVID-19 pandemijos prevenciją, kviečia pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti galimybe išsitirti!

Mūsų klinikoje atliekamami šie COVID-19 tyrimai:

 • COVID-19 antikūnų tyrimas (Anti-RBD SARS-CoV-2 (koronaviruso) IgG nustatymas) parodo, ar esate persirgę koronaviruso infekcija ir ar yra jums susiformavęs imunitetas. Tyrimas atliekamas iš veninio kraujo.
  Tyrimo kaina – 35 EUR
 • Greitasis COVID-19 antigenų tyrimas, kuris padeda išsiaiškinti, ar nesergate COVID-19 infekcija.
  Šiandien tai bene greičiausias COVID-19 viruso nustatymo tyrimas Lietuvoje ir pasaulyje.
  Tyrimas atliekamas serologiniu būdu paimant mėginį iš paciento nosiaryklės. Šio testo patikimumas yra pagrįstas, o pats tyrimas – plačiai naudojamas visame pasaulyje. Jei gaunamas teigiamas tyrimo rezultatas, rekomenduojama atlikti ir molekulinį COVID-19 tyrimą PGR metodu. Šie tyrimai taip pat atliekami mūsų klinikoje.
  Greitojo COVID-19 antigenų tyrimo rezultatą pacientas sužino jau po 15 minučių.
  Tyrimo kaina – 29 EUR!
 • COVID-19 tyrimas PGR metodu
  Šis tyrimas atliekamas siekiant nustatyti ar žmogus serga COVID-19 virusu. Taip pat šis tyrimas atliekamas prieš vykstant į užsienio šalis, kuriose būtina pateikti neigiamą šio tyrimo atsakymą ir jį pagrindžiantį sertifikatą.
  Šį sertifikatą anglų kalba išduodame kartu su tyrimo atsakymu. Tyrimas atliekamas paimant mėginį iš paciento nosiaryklės ir gerklės. Atsakymas būna aiškus per 24 val.
  Tyrimo kaina – 85 EUR
  Tyrimo kaina su sertifikatu – 95 EUR
 • Vienas tyrimas – 4 atsakymai!
  Kombinuotas keturių virusinių infekcijų tyrimas PGR metodu – pats tinkamiausias šiuo metu, nes vieno tyrimo metu galima nustatyti net keturis panašią simptomatiką sukeliančius virusus: COVID-19 virusą, gripo A tipo virusą, gripo B tipo virusą, respiracinį sincitinį virusą (RSV).
  Tyrimas atliekamas paimant mėginį iš paciento nosiaryklės ir gerklės. Atsakymas pateikimas per 24 val.
  Tyrimo kaina – 115 EUR

Daugiau informacijos ir registracija tel. + 370 5 234 2020 arba el. p. info@bak.lt

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.